Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Logo - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Okres Kolejność
Anna Baluch Stanowisko:członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., przewodnicząca Komisji od 17 grudnia 2018 r.
0 1
Krzysztof Gałan Stanowisko:członek komisji od 28 września 2020 r.
0 3
Grzegorz Kapusta Stanowisko:członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
0 4
Leszek Kowalczyk Stanowisko:członek komisji od 22 kwietnia 2022 r.
0 5
Konrad Sawicki Stanowisko:członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 4 stycznia 2019 r.
0 6