Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Logo - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Komisja Rewizyjna

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Marian Jaworski Stanowisko: Członek Komisji
417 3
Grzegorz Kapusta Stanowisko: Członek Komisji
417 4
Andrzej Mulawa Stanowisko: Wiceprzewodniczący Komisji
417 6
Tomasz Solis Stanowisko: Przewodniczący Komisji
417 8
Artur Banach Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 10
Bogusław Broniewicz Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 11
Henryk Dudziak Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 12
Riad Haidar Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 13
Bożena Lisowska Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 14
Ewa Panasiuk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 15
Artur Soboń Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 16
Andrzej Mulawa Stanowisko: Członek Komisji
420 26
Leszek Świętochowski Stanowisko: Przewodniczacy i Członek Komisji do dnia 08.10.2001 r.
420 27
Adam Wasilewski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 29
Henryk Dudziak Stanowisko: członek Komisji od 21 lipca 2016 r.
504 30
Ewa Jaszczuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
504 32
Marek Kos Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
504 34
Michał Mulawa Stanowisko: członek Komisji od 28 stycznia 2016 r.
Telefon: 81 44 16 607, fax 81 44 16 602
Email:
504 35
Adam Wasilewski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
504 36
Piotr Winiarski Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
504 37
Barbara Barszczewska Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
807 43
Robert Bondyra Stanowisko: członek komisji od 29 marca 2021 r.
420 44
Robert Bondyra Stanowisko: członek Komisji od 29 marca 2021 r.
807 57
Marek Kos Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
807 197
Bożena Lisowska Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., przewodnicząca Komisji od 17 grudnia 2018 r.
807 199
Marek Wojciechowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 4 stycznia 2019 r.
807 217