Komisja Budżetowa

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Teresa Królikowska Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 2
Konrad Rękas Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 4
Ewa Dumkiewicz-Sprawka Stanowisko: wiceprzewodnicząca
Kadencja 3 [2006-2010] 5
Henryk Makarewicz Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 8
Andrzej Romańczuk Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 8
Jacek Sobczak Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 10
Tomasz Solis Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 11
Marek Tęcza Stanowisko: Przewodniczący Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 12
Sławomir Sosnowski Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 12
Krzysztof Babisz Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 13
Krzysztof Bojarski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 14
Bogusław Broniewicz Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 15
Ewa Dumkiewicz-Sprawka Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 16
Krzysztof Grabczuk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 17
Grzegorz Kapusta Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 18
Andrzej Romańczuk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 19
Piotr Rzetelski Stanowisko: wiceprzewodniczący,członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 20
Jacek Sobczak Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 21
Tomasz Solis Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 22
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 23
Beata Trzcińska-Staszczyk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 24
Janusz Szpak Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 1 [1998-2002] 35
Marek Tęcza Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 1 [1998-2002] 36
Krzysztof Bojarski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 40
Krzysztof Grabczuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 41
Ewa Jaszczuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 42
Michał Mulawa Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Telefon: 81 44 16 607, fax 81 44 16 602
Email:
Kadencja 5 [2014-2018] 43
Grzegorz Muszyński Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 44
Adam Rychliczek Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 46
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 47
Celina Stasiak Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 48
Artur Walasek Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 49
Piotr Winiarski Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 50
Krzysztof Bojarski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 51
Ewa Jaszczuk Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodnicząca Komisji od 11 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 53
Leszek Kowalczyk Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 11 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 54
Michał Mulawa Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Telefon: 81 44 16 607, fax 81 44 16 602
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 55
Michał Piotrowicz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2019 r., przewodniczący Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 56
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 57
Ryszard Szczygieł Stanowisko: członek Komisji od 28 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 58
Zdzisław Szwed Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Telefon: 81 44 16 611; fax 81 44 16 609
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 59