Komisja Ochrony Zdrowia i Rodziny-byt prawny Komisji ustał 24 września 2019 r. zgodnie z uchwałą nr IX/163/2019 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 2 września 2019 r.

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 1
Stanisław Misztal Stanowisko: Przewodniczący Komisji
Godziny przyjęć: (0-81) 742 44 84
Kadencja 2 [2002-2006] 2
Ewa Dumkiewicz-Sprawka Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 2
Edward Wojtas Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 3
Stanisław Gogacz Stanowisko: Członek Komisji
Godziny przyjęć: (0-81) 74 24 313
Kadencja 2 [2002-2006] 4
Stanisław Misztal Stanowisko: Przewodniczący Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 4
Ewa Panasiuk Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 5
Ireneusz Stolarczyk Stanowisko: Wiceprzewodniczący Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 7
Witosław Szczasny Stanowisko: Wiceprzewodniczący Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 9
Krzysztof Bojarski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 11
Ewa Dumkiewicz-Sprawka Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 13
Riad Haidar Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 14
Andrzej Olborski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 15
Ewa Panasiuk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 16
Zofia Woźnica Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 18
Tomasz Pękalski Stanowisko: Członek Komisji do dnia 08.10.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 28
Krzysztof Bojarski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 32
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 33
Maria Gmyz Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 34
Teresa Gutowska Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 35
Riad Haidar Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 36
Marek Kos Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 37
Stanisław Misztal Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 38
Grzegorz Muszyński Stanowisko: członek Komisji od 26 czerwca 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 39
Andrzej Olborski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 40
Ewa Panasiuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 41
Czesław Sudewicz Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 43
Zofia Woźnica Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 44
Barbara Barszczewska Stanowisko: członek komisji od 17 grudnia 2018 r. i przewodnicząca Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 45
Krzysztof Bojarski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 4 stycznia 2019 r. do 28 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 46
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 47
Krzysztof Gałaszkiewicz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 48
Riad Haidar Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r. i wiceprzewodniczący komisji od 11 marca 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 49
Marek Kos Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r. i wiceprzewodniczący komisji od 4 stycznia 2019 r. r.
Kadencja 6 [2018-2023] 50
Ryszard Majkowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 51
Mieczysław Ryba Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 52
Zbigniew Wojciechowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Telefon: 81 44 16 612; fax 81 44 16 696
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 53
Zofia Woźnica Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 54
Grzegorz Wróbel Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 55