Komisja Edukacji, Kultury, Sportu

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Sławomir Sosnowski Stanowisko: Członek Komisji
Godziny przyjęć: (0-81) 742-42-275, 532 27 35
Kadencja 2 [2002-2006] 1
Henryk Dudziak Stanowisko: Przewodniczący Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 1
Ewa Dumkiewicz-Sprawka Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 2
Jan Kowalik Stanowisko: Członek Komisji
Godziny przyjęć: (0-81) 742 44 84
Kadencja 2 [2002-2006] 3
Marian Jaworski Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 3
Henryk Dudziak Stanowisko: Przewodniczący Komisji
Godziny przyjęć: (0-81) 742 44 84
Kadencja 2 [2002-2006] 5
Jan Kowalik Stanowisko: Wiceprzewodniczący Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 6
Krzysztof Babisz Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 10
Henryk Dudziak Stanowisko: przewodniczący od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 11
Ewa Dumkiewicz-Sprawka Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 12
Marian Jaworski Stanowisko: członek komisji od 30 stycznia 2012 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 13
Jan Kowalik Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 14
Grzegorz Kurczuk Stanowisko: członek komisji od 28 listopada 2011 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 15
Irena Kurzępa Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 16
Andrzej Olborski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 17
Beata Trzcińska-Staszczyk Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 18
Henryk Dudziak Stanowisko: Członek Komisji Edukacji
Kadencja 1 [1998-2002] 21
Marian Jaworski Stanowisko: Członek Komisji Edukacji od 26.11.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 23
Jan Kowalik Stanowisko: Członek Komisji Edukacji
Kadencja 1 [1998-2002] 27
Irena Kurzępa Stanowisko: Członek Komisji Edukacji do dnia 08.10.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 28
Grzegorz Kurczuk Stanowisko: Członek Komisji Kultury, Sportu i Turystyki do dnia 30.10.2000 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 36
Tomasz Różniak Stanowisko: Członek Komisji Kultury, Sportu i Turystyki
Kadencja 1 [1998-2002] 37
Marek Wojciechowski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 42
Tomasz Zając Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 43
Piotr Wysok Kadencja 1 [1998-2002] 44
Henryk Dudziak Stanowisko: członek Komisji od 21 lipca 2016 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 45
Jan Frania Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 46
Maria Gmyz Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 47
Krzysztof Grabczuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 48
Teresa Gutowska Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 49
Jan Kowalik Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 50
Bożena Lisowska Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 51
Andrzej Olborski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 52
Zdzisław Podkański Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 53
Piotr Rzetelski Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 54
Celina Stasiak Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 55
Czesław Sudewicz Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 56
Krzysztof Babisz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 57
Krzysztof Gałan Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 58
Maria Gmyz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., przewodnicząca Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 60
Grzegorz Kapusta Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 61
Krzysztof Komorski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 62
Ryszard Majkowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 3 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 63
Michał Piotrowicz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 64
Zdzisław Podkański Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 65
Mieczysław Ryba Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 66
Piotr Rzetelski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 3 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 67
Konrad Sawicki Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 68