Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Logo - Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie

Komisja Samorządowa i Bezpieczeństwa Publicznego

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Okres Kolejność
Stanisław Misztal Stanowisko:Członek komisji
Godziny przyjęć:(0-81) 742 44 84
416 1
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko:Członek Komisji
417 1
Andrzej Mulawa Stanowisko:Przewodniczący Komisji
417 4
Piotr Rzetelski Stanowisko:wiceprzewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 7
Andrzej Pruszkowski Stanowisko:przewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 7
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko:członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
807 8
Tomasz Solis Stanowisko:członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
419 9
Zbigniew Wojciechowski Stanowisko:członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Telefon:81 44 16 612; fax 81 44 16 696
Email:
807 10
Grzegorz Kurczuk Stanowisko:Członek Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Obronności do dnia 30.10.2000 r.
420 14
Tomasz Różniak Stanowisko:Członek Komisji Bezpieczeństwa Publicznego i Obronności
420 16
Henryk Makarewicz Stanowisko:Członek Komisji Samorządowo-Organizacyjnej
420 25
Tomasz Zając Stanowisko:członek komisji od 30 stycznia 2012 r.
419 29
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko:członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
504 30
Marek Kopeć Stanowisko:przewodniczący od 20 listopada 2017 r., członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Obowiązki:

wiceprzewodniczący do 20 listopada 2017 r.

504 31
Przemysław Litwiniuk Stanowisko:członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
504 32
Stanisław Misztal Stanowisko:członek komisji od 8 grudnia 2014 r. do 13 listopada 2017 r.
Obowiązki:

przewodniczący do 13 listopada 2017 r.

504 33
Tomasz Solis Stanowisko:członek Komisji od dnia 18 maja 2015 r.
Godziny przyjęć:

wiceprzewodniczący komisji od dnia 6 grudnia 2017 r.


504 34
Krzysztof Gałaszkiewicz Stanowisko:członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., przewodniczący Komisji od 17 grudnia 2018 r.
807 43
Marek Kopeć Stanowisko:członek komisji od 28 marca 2022 r.
807 190
Tomasz Solis Stanowisko:członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
807 212