Komisja Rozwoju Wsi i Ochrony Środowiska

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Sławomir Sosnowski Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 1
Krzysztof Głuchowski Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 1
Jan Kowalik Stanowisko: Wiceprzewodniczący Komisji
Kadencja 2 [2002-2006] 2
Marian Jaworski Stanowisko: Przewodniczący Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 2
Grzegorz Kapusta Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 3
Jan Kowalik Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 5
Ewa Panasiuk Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 8
Tomasz Solis Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 10
Sławomir Sosnowski Stanowisko: Czonek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 11
Jerzy Szwaj Stanowisko: wiceprzewodniczący
Kadencja 3 [2006-2010] 12
Artur Banach Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 13
Jan Frania Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 14
Krzysztof Głuchowski Stanowisko: członek komisji 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 15
Marian Jaworski Stanowisko: członek komisji od 30 stycznia 2012 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 16
Grzegorz Kapusta Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 17
Jan Kowalik Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 18
Ewa Panasiuk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 19
Andrzej Romańczuk Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 20
Tomasz Solis Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 22
Jerzy Szwaj Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 24
Marian Jaworski Stanowisko: Członek Komisji od 26.11.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 29
Adam Wasilewski Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 28 marca 2011 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 38
Grzegorz Kapusta Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 41
Marek Kopeć Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 42
Jan Kowalik Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 43
Ewa Panasiuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 44
Zdzisław Podkański Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 45
Adam Rychliczek Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 46
Piotr Rzetelski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 47
Tomasz Solis Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek Komisji od 7 września 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 48
Jerzy Szwaj Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 49
Adam Wasilewski Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 51
Marek Wojciechowski Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 52
Grzegorz Kapusta Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 2 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 53
Leszek Kowalczyk Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 54
Bożena Lisowska Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 55
Ryszard Majkowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 56
Michał Mulawa Stanowisko: członek Komisji od 27 maja 2020 r.
Telefon: 81 44 16 607, fax 81 44 16 602
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 57
Zdzisław Podkański Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 58
Tomasz Solis Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., przewodniczący Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 59
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 60
Jerzy Szwaj Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 61
Adam Wasilewski Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 62
Grzegorz Wróbel Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 2 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 63