Komisja Infrastruktury, Inwestycji i Gospodarki

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Jan Frania Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 4
Krzysztof Głuchowski Stanowisko: wiceprzewodniczący
Kadencja 3 [2006-2010] 5
Andrzej Pruszkowski Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 9
Andrzej Romańczuk Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 10
Jerzy Szwaj Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 11
Krzysztof Bojarski Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 12
Bogusław Broniewicz Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 13
Krzysztof Głuchowski Stanowisko: wiceprzewodniczący członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 16
Jan Kowalik Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 17
Kazimierz Mazurek Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 18
Andrzej Romańczuk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 19
Piotr Rzetelski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 20
Jerzy Szwaj Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 21
Marek Wojciechowski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 22
Zofia Woźnica Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 23
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko: Członek Komisji do dnia 29.10.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 25
Edward Hunek Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 1 [1998-2002] 30
Janusz Szpak Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 1 [1998-2002] 37
Marek Tęcza Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 1 [1998-2002] 40
Krzysztof Bojarski Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 43
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 45
Maria Gmyz Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 46
Krzysztof Grabczuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 47
Ewa Jaszczuk Stanowisko: wiceprzewodnicząca, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 49
Jan Kowalik Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 50
Grzegorz Muszyński Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 51
Ewa Panasiuk Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 52
Tomasz Solis Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 53
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 54
Jerzy Szwaj Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 55
Zofia Woźnica Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 56
Anna Baluch Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 57
Krzysztof Bojarski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 58
Krzysztof Gałaszkiewicz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 3 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 60
Maria Gmyz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 61
Ewa Jaszczuk Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodnicząca Komisji od 3 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 62
Leszek Kowalczyk Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 63
Piotr Rzetelski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 64
Ryszard Szczygieł Stanowisko: członek Komisji od 28 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 65
Jerzy Szwaj Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 66
Zdzisław Szwed Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Telefon: 81 44 16 611; fax 81 44 16 609
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 67
Zofia Woźnica Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 68
Grzegorz Wróbel Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2019 r., przewodniczący Komisji od 30 grudnia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 69