Komisja Rozwoju Regionalnego i Współpracy Zagranicznej

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Jan Frania Stanowisko: wiceprzewodniczący
Kadencja 3 [2006-2010] 2
Krzysztof Głuchowski Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 3
Ewa Panasiuk Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 6
Andrzej Pruszkowski Stanowisko: Wiceprzewodniczący Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 7
Andrzej Romańczuk Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 8
Jacek Sobczak Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 10
Ireneusz Stolarczyk Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 11
Jan Frania Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 12
Krzysztof Głuchowski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 13
Krzysztof Grabczuk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 14
Grzegorz Kapusta Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 15
Bożena Lisowska Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 16
Andrzej Pruszkowski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 17
Artur Soboń Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 18
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 19
Beata Trzcińska-Staszczyk Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 20
Marek Wojciechowski Stanowisko: członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 22
Edward Hunek Stanowisko: Przewodniczacy Komisji do dnia 26.11.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 26
Irena Kurzępa Stanowisko: Członek Komisji do dnia 08.10.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 29
Henryk Makarewicz Stanowisko: Przewodniczacy Komisji od dnia 26.11.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 31
Leszek Świętochowski Stanowisko: Członek Komisji do dnia 08.10.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 36
Adam Wasilewski Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 16 grudnia 2010 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 40
Henryk Dudziak Stanowisko: członek Komisji od 21 lipca 2016 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 42
Jan Frania Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 43
Riad Haidar Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 45
Marek Kos Stanowisko: członek Komisji od 27 kwietnia 2016 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 46
Bożena Lisowska Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 47
Michał Mulawa Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2015 r.
Telefon: 81 44 16 607, fax 81 44 16 602
Email:
Kadencja 5 [2014-2018] 48
Andrzej Pruszkowski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 49
Adam Rychliczek Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 50
Piotr Rzetelski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 51
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 53
Celina Stasiak Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 54
Adam Wasilewski Stanowisko: przewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 55
Anna Baluch Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 56
Barbara Barszczewska Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 57
Tadeusz Kochanowski Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 59
Krzysztof Komorski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 62
Michał Piotrowicz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 63
Konrad Sawicki Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 3 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 64
Sławomir Sosnowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 3 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 65
Tomasz Solis Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 66
Adam Wasilewski Stanowisko: członek Komisji od 30 grudnia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 67
Marek Wojciechowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., przewodniczący Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 68