Komisja Polityki Społecznej i Równego Traktowania-byt prawny Komisji ustał 24 września 2019 r. zgodnie z uchwałą nr IX/163/2019 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 2 września 2019 r.

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Henryk Dudziak Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 1
Ireneusz Stolarczyk Stanowisko: Wiceprzewodniczący Komisji
Kadencja 3 [2006-2010] 3
Henryk Dudziak Stanowisko: członek komisji od 23 września 2013 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 5
Irena Kurzępa Stanowisko: przewodnicząca, członek komisji od 23 września 2013 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 7
Bożena Lisowska Stanowisko: członek komisji od 23 września 2013 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 8
Kazimierz Mazurek Stanowisko: członek komisji od 23 września 2013 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 9
Andrzej Olborski Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 23 września 2013 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 10
Jacek Sobczak Stanowisko: członek komisji od 23 września 2013 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 11
Arkadiusz Bratkowski Stanowisko: Członek Komisji do dnia 29.10.2001 r.
Kadencja 1 [1998-2002] 13
Henryk Dudziak Stanowisko: Członek Komisji
Kadencja 1 [1998-2002] 14
Andrzej Mulawa Stanowisko: Przewodniczacy Komisji
Kadencja 1 [1998-2002] 21
Tomasz Zając Stanowisko: członek komisji od 23 września 2013 r.
Kadencja 4 [2010-2014] 24
Teresa Gutowska Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 25
Marek Kopeć Stanowisko: wiceprzewodniczący, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 26
Bożena Lisowska Stanowisko: przewodnicząca, członek komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 27
Andrzej Olborski Stanowisko: członek Komisji od 8 grudnia 2014 r.
Kadencja 5 [2014-2018] 29
Krzysztof Babisz Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 30
Bożena Lisowska Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 31
Przemysław Litwiniuk Stanowisko: członek komisji od 17 grudnia 2018 r. do 11 marca 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 33
Michał Mulawa Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r. i przewodniczący komisji od 17 grudnia 2018 r. do 28 stycznia 2019 r.
Telefon: 81 44 16 607, fax 81 44 16 602
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 34
Zdzisław Podkański Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r. i wiceprzewodniczący od 4 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 35
Piotr Rzetelski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r., wiceprzewodniczący Komisji od 4 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 36
Ryszard Szczygieł Stanowisko: członek Komisji od 28 stycznia 2019 r., przewodniczący Komisji od 28 stycznia 2019 r.
Kadencja 6 [2018-2023] 37
Zdzisław Szwed Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Telefon: 81 44 16 611; fax 81 44 16 609
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 38
Zbigniew Wojciechowski Stanowisko: członek Komisji od 17 grudnia 2018 r.
Telefon: 81 44 16 612; fax 81 44 16 696
Email:
Kadencja 6 [2018-2023] 39